Tüdrukud lumega mängimas

Tagatiseta laen on väikelaenu liik, mille korral antakse laenu üksnes laenutaotleja krediidivõimekuse alusel - laenu saamiseks ei ole vaja tagatisvara ega mitte mingeid muid lisakinnitusi. Seetõttu on taoliste laenude taotlemine väga lihtne ja laenu saab tavaliselt juba samal päeval, seda ka Ferratumi tagatiseta laenude korral.

Milliseid tagatiseta laene pakub Ferratum?

Ferratumi tagatiseta laen on lihtne lahendus neile, kellel ei ole tagatisvara nagu kinnisvara, sõiduvahend või väärisesemed ning kes soovivad saada laenu ilma igasuguste tülikate toiminguteta. Ferratumi valikus on mitmed erinevad tagatiseta laenud, nende hulgas krediidilimiit tarbimislaen ja SMSi teel taotletav kiirlaen. Uute klientide jaoks on tagatiseta laen ka üksnes ühe euro suuruse laenutasuga, mistõttu võid olla kindel, et tegemist on ühe Eesti turu kõige soodsama laenupakkumisega. Kui muidu võib laenu taotlemine olla üsna sekeldusterohke tegevus, mis nõuab erinevaid dokumente ja toiminguid, siis laen ilma tagatiseta on kõige lihtsam viis saada raha juba samal päeval. Kas teadsite, et tagatiseta laenude summad võivad küündida ka lausa 3000 euroni? Ferratum pakub tagatiseta laene 50 kuni 3000 euro vahemikus, mis tähendab, et saad abi siis, kui vajad üksnes väikest rahasutsu, ent võid tagatiseta laenu taotleda ka suuremate väljaminekute tarbeks. Erinevalt mõningatest tagatisega laenudest ei ole tagatiseta laenude puhul laenusumma otstarve kuidagi määratud. Avades krediidilimiidi saad mugavalt igal ajal lisaraha täpselt sellises summas nagu vajad, samas ei kohusta see sind millekski. See on justkui turvavõrk su ümber, et sa tead kust vajadusel kohe abi saada kuid kui sa seda ei kasuta, siis midagi maksma sa ka selle eest ei pea. Paindlike summadega tagatiseta laenud sobivad seega mitmeteks eluolukordadeks ja tagavad, et saad laenu oma varaga riskimata. Laenu taotlemine on kiire ning raha saad oma pangakontole juba 15 minuti jooksul!

Millised on tagatiseta laenu saamise tingimused?

Ferratumi tagatiseta laen on väga paindlik lahendus, ent enne laenutaotluse esitamist võiksid tutvuda laenu saamise tingimustega. Tarbimislaenu väljastatakse üksnes alates 25-aastastele laenutaotlejatele ning laenu tagasimakse periood on kuni 36 kuud. Kiirlaenu ja laenuliimiti saavad taotleda aga kõik vähemalt 19-aastased Eesti Vabariigi alalise sissekirjutusega isikud. Laenu taotlemisel tuleks silmas pidada ka vanuse ülempiiri, milleks on 70 eluaastat. Lisaks vanusele on laenu saamise piiranguks ka asjaolu, kui sul peaks olema mõni kehtiv maksehäire. Tagatiseta laen on tavaliselt üpris kõrge summaga, mistõttu on tegemist ka laenuandja jaoks suure riskiga ning vältimaks, et laenutaotlejal tekivad hiljem maksmisega probleemid, selgitab laenuhaldur välja, kas laenutaotleja on maksevõimeline. Kui sul ei ole piisavalt sissetulekut või su sissetulekud laekuvad ebastabiilselt, on samuti võimalik, et laenu saamine on raskendatud. Laen väljastatakse aga kõigile neile taotlejatele, kes sobivad vanusepiiranguga ja kellel ei ole kehtivaid maksehäireid ega muid krediidiprobleeme. Pärast korrektselt täidetud laenutaotluse tegemist tuleb oma isik tuvastada ID-kaardi abil või Omniva postkontoris ning see ongi kõik. Ferratumi tagatiseta laenude nagu tarbimislaenude ja laenulimiidi puhul ei ole vaja isegi käendajat, seega saad laenu taotleda väga hõlpsalt ja kiiresti. Laenutaotluseid saab esitada iga päev ning need vaadatakse tööpäeva jooksul kohe üle - vastuse võid seega saada oma laenutaotlusele juba üksnes poole tunni jooksul!

Ferratumist tagatiseta väikelaenu saamine on kiire ja mugav

Ferratum Bank tagatiseta laen on mugav ja kiire. Laenu saamiseks tuleb teha üksnes laenutaotlus interneti kaudu või mobiilsõnumi teel, laenutaotluseid vaadatakse läbi iga päev. Kiire teenindus tähendab, et laenusumma võid saada oma pangakontole juba paarikümne minuti jooksul. Tagatiseta laenude intressid on samuti soodsad ning tingimused paindlikud - laenu saavad kõik sobivas vanuses ja hea maksevõimekusega laenutaotlejad. Usaldusväärne ja professionaalne teenindus tagavad, et võid otsusega rahule jääda.

 

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €