Naine mobiili ja kohvitopsiga

Pakkumine kehtib kõikidele uutele ja olemasolevatele Ferratum Bank p.l.c. klientidele, kellel ei ole sõlmitud laenulimiidi lepingut.

Pakkumise raames on kliendil võimalik kasutada laenulimiiti 30 päeva jooksul 1€ fikseeritud tasu eest. Näiteks laenates täna 1000 eurot ning makstes laenusumma tagasi 30 päeva jooksul, on tagasimakstav kogusumma 1001 eurot. Uuel kliendil on võimalik taotleda laenu kuni 1000 eurot ja olemasoleval Ferratumi kliendil kuni 1200 eurot. Laenulimiidi maksimaalne summa on personaalne ning sõltub kliendi eelnevast maksekäitumisest ning krediidivõimekusest.

Juhul kui klient ei tagasta 30 päeva jooksul kogu laenusummat, siis rakendub 31-st päevast Laenulimiidi lepingu tingimustes sätestatud hinnakiri, sh intress 0,172% päevas kasutatud summalt. Kasutatud laenulimiidi võib tagasi maksta korraga või osamaksetena 30 päevase intervalliga. Osamakse suurus on minimaalselt 8% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, kuid mitte vähem kui 15€. Laenulimiidi päevaintress on 0,172 % laenujäägilt. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta.

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €

 

1000 eurose laenusumma laenamisel 30-ks päevaks päevaintressiga 0% ning 1 eurose fikseeritud tasuga on krediidi kulukuse määr 1,22%. Tasudes kogu laenusumma 30 päeva jooksul, on makstav kogusumma 1001 eurot. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustegawww.ferratum.ee ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga.