Laen – mis see on?

Mis on laen? 

Laen on finantsteenus ehk tehing, kus üks osapool annab teisele kasutamiseks raha. Seejuures on lepingus kindlaks määratud erinevad tingimused, mida mõlemad osapooled peavad täitma.
Lepingu tingimustes on lisaks muudele punktidele kindlasti kirjas laenuperiood, laenuga kaasnevad lisatasud (näiteks intressimäär ning lepingutasu). Samuti peab laenamise puhul meeles pidama, et sõltuvalt laenuliikidest on intressimäärad erinevad. Näiteks kinnisvaratagatisel antavat laenuintressi ei saa üldjuhul võrrelda tagatiseta laenu intressiga. Laenu kulukust saab võrrelda krediidi kulukuse määra kaudu. Siinkohal peab aga silmas pidama, et krediidi kulukuse määr on aastase arvestusega ning seetõttu on lühiajaliste laenude (nt 30 päeva) ja pikaajaliste laenude võrdlemine siiski keerulisem, kui esmapilgul näib.

Ferratumi laenuliigid:

Laenulimiit

Kiirlaen

Tarbimislaen

Mida peab meeles pidama enne laenu võtmist?

Enne laenu võtmist, tuleb kindlasti hoolikalt oma otsus läbi mõelda. Kalkuleerige ja arvestage oma sissetulekuid ja väljaminekuid hoolikalt. Oluline on, et Teile jääks piisavalt vabu vahendeid peale lisakohustuse tekkimist. Ärge unustage, et laenu tagasi maksmisel peab olema täpne, sest vastasel korral võivad kaasneda tõsised tagajärjed ning laenukulud võivad kasvada olulisel määral. Samuti tutvuge hoolikalt tarbijakrediidi teabelehega ning laenuandja hinnakirjaga. Lisaks on alati mõistlik konsulteerida enne laenamist spetsialistiga, kes vastavad Teie kõikidele laenudega seotud küsimustele.

Sul tekkis rohkem küsimusi tagatiseta väikelaenude taotlemise kohta? Võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 6 652 420 E-R 08.00 – 20.00, L ja P 10.00 – 18.00. Väljaspool tööaega saabunud taotlused vaadatakse läbi järgmisel tööpäeva hommikul.

Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 22 riigis, meil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja meie juures töötab üle 320 pühendunud professionaali, kellel on selge nägemus meie poolt pakutavatest teenustest. 2012. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi.

Nüüdsest on võimalik meie Eesti klientidel kasutada kõiki Ferratum Bank p.l.c poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid. Alates aprillist 2014 pakub Ferratum Bank p.l.c sobivas vanuses ja hea krediidiajalooga klientidele väikelaenusid ja muid väikelaenudega sarnaseid teenuseid. Nii Ferratum Grupp kui ka Ferratum Bank p.l.c on kõrgelt hinnatud oma klientide ja äripartnerite poolt. Seda tänu oma usaldusväärsetele ja läbipaistvatele teenustele, oma professionaalsele ja eetilisele käitumisele ning kliendi vajadustele kiirele reageerimisele.

Rohkem kui raha - see on meie äri põhimõte. Me tahame pakkuda lihtsamaid lahendusi, kiiremaid teenuseid ja kõrgemat konfidentsiaalsust igal ajal, igale kliendile ja igal pool.
Rohkem informatsiooni ettevõttest leiad meie grupi kodulehelt ferratumgroup.com.

Firma nimi: Ferratum Bank p.l.c
Tagliaferro Business Centre
Level 6, 14 High Street
1551 Sliema, MALTA
Telefon: 6 652 420
Faks: 6 652 421
E-post: ferratum@ferratumbank.ee
Klienditeenindus on avatud:
tööpäevadel: 8.00-20.00
laupäeval ja pühapäeval: 10.00-18.00
 
 

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.

Lepingutasu: X Päevaintress: Maksimaalne KKM: X Minimaalne periood: 3 kuud Maksimaalne periood: 58 kuud*

 

 

 

 

Maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Vaata pakkumise tingimusi siit
 
Või maksa igakuiste maksetena
Esimene minimaalne makse: 0.00 €