Laen – mis see on?

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress alates:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €

 

 

Miks valida Ferratumi laenud?

Ferratum on rahvusvaheline firma, mis pakub erinevaid laenutooteid. Finantstehnoloogia ja mobiilse laenaja teerajajana oleme me pidevalt laiendanud oma tegevusi – firma sünnist alates aastal 2005, oleme me praeguseks tegutsemas juba 24 riigis.

Meie mission Ferratumis on lihtne – pakkuda parimat, kiireimat ning kõige kasutajasõbralikku laenamist. Meie klienditeenindus on avatud ka nädalavahetustel, et pakkuda Sulle parimat teeninduskogemust ning kiiret raha laekumist.

Sest me oleme teistsugused

Saates meile laenutaotluse, siis võid Sa kindel olla, et Sa oled heads kätes. Ferratumi laen on täielikult läbipaistev – ei mingeid varjatud tasusid.

Ferratumi tegevus on reguleeritud finantsjärelvalve asutuse poolt - Financial Conduct Authority (FCA) ning samuti oleme me liikmed tarbijakrediidi kaubandus assotsatsioonis (Consumer Credit Trade Association - CCTA).

Sõbralik soovitus: kui sa otsid erinevaid väikelaenude pakkumisi, siis ei ole eriti hea mõte otsida märksõnu “kiirlaenud ilma krediidikontrollita”, sest paljud sellised firmad koguvad ja edastavad siiski Sinu personaalseid andmeid teistele laenuandjatele. Mõtle hoolega läbi, kas Sa soovid sellist infot edastada.

Ferratumi tagatiseta laen annab Sulle kindlustunde ja garantii, et me ei jaga kunagi Sinu andmeid ilma Sinu nõusolekuta.

Meie oleme kliendikesksed

Me mõistame, et suhted on olulised. Tagatiseta laenud on meie põhiline tegevusvaldkond ja seetõttu kasutavad meie kliendid laenutooteid mitmeid kordi. Me loome Sulle esimesel laenu taotlemisel koheselt konto meie iseteenindusse, et edaspidine taotlemine läheks veelgi kiiremini. Meie eesmärgiks on õnnelikud kliendid.

Küsimuste tekkimisel võta koheselt ühendust meie klienditeenindusega.

Millised on meie laenud?

Väikelaenul on tihti mitu erinevat nime – tagatiseta laen, kiirlaen, lühiajaline laen, sms-laen. Ferratum pakub veel lisaks sms-laenu, mis nagu nimestki järeldada võib, on lihtsalt taotletav tekstisõnumi teel.  

Me tahame öelda “jah”, kui teised pangad ütlevad “ei”

Mis puutub krediidikontrolli, siis paljud inimesed arvavad, et nende krediidiajalugu on hullem, kui selgub, et meie saame pakkuda väikelaenu.

Me ei vaata mitme aasta taguseid finantsprobleeme. Me teeme oma krediidikontrolli arvestades praeguses olukorda ja sissetulekuid. See võtab kõik vaid 5 minutit, et saata meile laenutaotlus ja otsus tuleb samuti loetud minutite jooksul.

Kasutades meie kõrgetasemelist tehnoloogiat, kuluvad vaid mõned sekundid väikelaenu taotluse hindamiseks.

Kliendid läbivad mitmeid virtuaalseid kontrollpunkte, mis annavad kinnituse varasema krediidireitingu ja -ajaloo ning isikutuvastuse kohta.

Miks valida meie tagatiseta laen?

Me võime loetleda lõputult erinevaid põhjuseid, miks kliendid taotlevad tagatiseta laenusid. Ferratumi meeskond on aidanud tuhandeid inimesi, kes täpselt sinu moodi on vajanud kiiret abi rahamuredega.

Alates ootamatutest auto remondiarvetest ja loomaarsti külastamisest kuni soodsate reisipakkumisteni – me oleme alati siin, kui Sa vajad lisaraha.

Ferratumi väikelaen - taotlemine

Meie väikelaenu taotlemine on kliendile uskumatult lihtne. Meie läbimõeldud taotlemise protsess tähendab, et see võtab aega maksimaalselt 5 minutit ning veel lisaks mõned minutid, et hinnata Sinu taotlust. Jah, see on tõesti just nii kiire, kui see kõlab!

Kuna kogu protsess on täielikult tehtav internetis, siis me ei soovi, et Sa saadaksid meile paberkujul mingeid koopiaid. Lihtsalt kasuta ID-kaarti või Mobiil-IDd enda tuvastamiseks. Vähem järjekordi ja paberimajandust on mugavam kõigile.

Peale taotluse saatmist ja positiivset laenuotsust laekub raha Sinu pangakontole loetud minutite jooksul. Kiire ja lihtne.

Kiire, lihtne ja mugav väikelaen Ferratumist. Mis puutub rahaasjadesse, siis meiega on Sul üks mure vähem.

Mis on laen? 

Laen on finantsteenus ehk tehing, kus üks osapool annab teisele kasutamiseks raha. Seejuures on lepingus kindlaks määratud erinevad tingimused, mida mõlemad osapooled peavad täitma.
Lepingu tingimustes on lisaks muudele punktidele kindlasti kirjas laenuperiood, laenuga kaasnevad lisatasud (näiteks intressimäär ning lepingutasu). Samuti peab laenamise puhul meeles pidama, et sõltuvalt laenuliikidest on intressimäärad erinevad. Näiteks kinnisvaratagatisel antavat laenuintressi ei saa üldjuhul võrrelda tagatiseta laenu intressiga. Laenu kulukust saab võrrelda krediidi kulukuse määra kaudu. Siinkohal peab aga silmas pidama, et krediidi kulukuse määr on aastase arvestusega ning seetõttu on lühiajaliste laenude (nt 30 päeva) ja pikaajaliste laenude võrdlemine siiski keerulisem, kui esmapilgul näib.

Ferratumi laenuliigid:

Laenulimiit

Kiirlaen

Tarbimislaen

Mida peab meeles pidama enne laenu võtmist?

Enne laenu võtmist, tuleb kindlasti hoolikalt oma otsus läbi mõelda. Kalkuleerige ja arvestage oma sissetulekuid ja väljaminekuid hoolikalt. Oluline on, et Teile jääks piisavalt vabu vahendeid peale lisakohustuse tekkimist. Ärge unustage, et laenu tagasi maksmisel peab olema täpne, sest vastasel korral võivad kaasneda tõsised tagajärjed ning laenukulud võivad kasvada olulisel määral. Samuti tutvuge hoolikalt tarbijakrediidi teabelehega ning laenuandja hinnakirjaga. Lisaks on alati mõistlik konsulteerida enne laenamist spetsialistiga, kes vastavad Teie kõikidele laenudega seotud küsimustele.

Sul tekkis rohkem küsimusi tagatiseta väikelaenude taotlemise kohta? Võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 6 652 420 E-R 09.00 – 19.00, L ja P 10.00 – 18.00. Väljaspool tööaega saabunud taotlused vaadatakse läbi järgmisel tööpäeva hommikul.

Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 22 riigis, meil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja meie juures töötab üle 320 pühendunud professionaali, kellel on selge nägemus meie poolt pakutavatest teenustest. 2012. aasta septembris sai Ferratum Grupi tütarettevõte Ferratum Bank p.l.c pangalitsentsi.

Nüüdsest on võimalik meie Eesti klientidel kasutada kõiki Ferratum Bank p.l.c poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid. Alates aprillist 2014 pakub Ferratum Bank p.l.c sobivas vanuses ja hea krediidiajalooga klientidele väikelaenusid ja muid väikelaenudega sarnaseid teenuseid. Nii Ferratum Grupp kui ka Ferratum Bank p.l.c on kõrgelt hinnatud oma klientide ja äripartnerite poolt. Seda tänu oma usaldusväärsetele ja läbipaistvatele teenustele, oma professionaalsele ja eetilisele käitumisele ning kliendi vajadustele kiirele reageerimisele.

Rohkem kui raha - see on meie äri põhimõte. Me tahame pakkuda lihtsamaid lahendusi, kiiremaid teenuseid ja kõrgemat konfidentsiaalsust igal ajal, igale kliendile ja igal pool.
Rohkem informatsiooni ettevõttest leiad meie grupi kodulehelt ferratumgroup.com.

Firma nimi: Ferratum Bank p.l.c
Tagliaferro Business Centre
Level 6, 14 High Street
1551 Sliema, MALTA

Klienditeenindus on avatud:
tööpäevadel: 9.00-19.00
laupäeval ja pühapäeval: 10.00-18.00

Kuidas taotleda?

1
icon1

Täida taotlus kiirelt ja mugavalt

2
icon1

Identifitseeri ennast ID-kaardiga veebilehel või lähimas postkontoris

3
icon1

Raha laekub peale laenuotsuse tegemist mõne minuti jooksul

 
 

50 ja rohkem
põhjust, miks valida Ferratum

Põhjus #1

Ferratum tegutseb rohkem kui 20 riigis
 

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteeriga spetsialistiga.