Naine arvuti ja kohvitassiga

Ferratum Bank ei ole ainult pank, mis pakub internetis kiirlaenu. Vastutustundliku laenajana, me soovime ka anda oma klientidele ka majandusliku poole pealt nõu. Me soovime oma klientidega jagada kõike seda infot, mida meie teame interneti pangandusest. Me ei taha rääkida ainult kiirest raha saamisest, vaid jagada klientidega ka seda infot, mis puudutab erinevaid finantsteenuseid ning õpetada neid oma rahaasjadega paremini toime tulema.


Ferratumi moto on „Rohkem  kui raha kõigile“ ja meie peamine eesmärk on klientidele, kes vajavad laenu, teha laenu taotlemise protsess lihtsamaks ja kiiremaks. Ferratumiga saad sa 100% läbipaistva teenuse – me tahame, et meie kliendid oleksid täielikult informeeritud ja teadlikud igast laenu taotlemise aspektist. Juhul kui Sa soovid kiiret, lihtsalt ja usaldusväärset laenu taotlemist, siis Ferratum on õige valik.


Kiirlaenud, väikelaenud ja nn palgapäeva-laenud on tavaliselt väiksed laenud, mille summad jäävad vahemikku 50-300 eurot ja tagasimaksmise aeg on üldjuhul 30 päeva pärast. Selliste laenude eeliseks on kiirus ja kättesaadavus paljudele inimestele. Kiirlaenufirmasid ümbritsevad tihti negatiivsed meediakajastused, erinevad müüdid ja valearusaamad. Kas kiirlaenud on tõesti kallid? Miks on tagasimaksmise periood nii lühike? Kas kiirlaen on parem kui laen traditsioonilisest pangast? Kohe vastame kõigile Sinu küsimustele!

Millal ma võiksin kiirlaenu taotleda?


Sa saad täita internetis taotluse millal iganes Sa soovid – taotle 50-300 eurot ja maksa tagasi 30 päeva pärast.

Aga millal on kiirlaen sobilik?

  • Kui Sul on ootamatud kulutused või arve, mille maksetähtaeg on enne uut palgapäeva
  • Kui Sul on vaja kiiresti parandada või asendada mõni elektroonikavidin
  • Kui Sul on vaja kiiresti parandada kodus midagi
  • Kui Sul on vaja autot parandada, et tööl käia
  • Kui Sul on vaja lapse õppemaks tasuda
  • Kui Sul on vaja natuke lisaraha, et jõulude või puhkuste ajal kulutusi katta
  • Kui Sul on vaja maksta üüri enne palgapäeva
  • Kui Sa soovid saada osa ootamatutest sooduspakkumistest (nt lennukipiletid, soodsad hotellitoad jms)

Juhul kui Sa tunned, et mõni nendest situatsioonidest on Sulle tuttav, siis kiirlaen võib Sulle abiks olla. Ferratumiga on nende probleemide lahendamine vaid mõne kliki kaugusel. Kokku võtab vaid minuti, et taotlus saata ning raha laekub loetud minutite jooksul peale meie poolset taotluse kontrollimist.
On väga tähtis meeles pidada, et laenata tuleks vaid selline summa, mida sa reaalselt vajad ja suudad ka tagasi maksta. Kiirlaen on mõeldud ootamatute olukordade lahendamiseks, mitte impulss ostudeks või elustiili toetamiseks. Kasuta laenukalkulaatorit, et välja arvutada sobiv kuumakse ning laenuperiood. 


Miks on tagasimakse periood nii lühike?


Tagasimakse periood on lühike, kuna lühem aeg on  rohkem sobilikum väikeste laenusummade puhul. Üldjuhul on nii, et laenuperiood sõltub laenusumma suurusest – mida suurem summa, seda pikem tagasimaksmise periood. Samuti on suuremate summade puhul vaja pikemat perioodi, et kuumakse oleks kliendile sobilik ning mitte ülejõu käiv.
 
Kas kiirlaenud on kallid?


Kiirlaenud ei tohiks kallid olla. Sa võid erinevate laenuandjate laenutooteid võrrelda. Oma võrdluses jälgi kindlasti ka krediidi kulukuse määra, kuid samuti klienditeeninduse kvaliteeti, kiirust, efektiivsust ning teenuse turvalisust.


Kuidas Sulle tundub? 

Kas Sa pigem täidaksid kiire taotluse  Ferratumi lehel või eelistaksid traditsioonilist panka? Vastus sõltub muidugi mitmest faktorist ning loomulikult Sinu vajadustest. Ferratumi põhilisteks märksõnadeks on kiirus ja efektiivsus. Vähem kui 15 minutiga on laenuanalüüs tehtud ning peale seda loetud minutite jooksul on raha Sinu pangakontol. Laenukulude läbipaistvus – Sa tead täpselt, milline on laenusumma tagastamise tähtaeg ning millised on laenukulud. Samuti saad Sa meeldetuletuse enne maksetähtaega, et tähtaja ületamisest tulenevaid kulusid vältida. Vajad kiirelt ja mugavat laenu taotlemise protsessi? Vaata meie kodulehel ringi ja leia endale sobiv laenutoode! Sa soovid kiiret ja usaldusväärset  laenu?  Ferratum Bank on selleks parim valik!

 

Vali summa

Vali periood

Sõlmimistasu: X
KKM: X
Maksetähtaeg: X

Uue kliendi puhul tagasimakse summa: X

Oled juba klient? Logi sisse