Kiire laen

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress alates:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €

 

 

 

Oleme peatanud kiirlaenude väljamaksmise alates 04.09.2018. Põhjus, miks me edaspidi enam kiirlaenu ei väljasta, on selles, et meil on olemas kliendi jaoks soodsam ja paindlikum alternatiiv – laenulimiit. Laenulimiiti saab samuti taotleda meie veebilehelt või iseteeninduskeskkonnast, laenusumma 30-4000 eurot. Maksimaalne laenusumma on 10 korda suurem seni pakutud kiirlaenust.

Laenulimiidi tagasimakse periood ei ole kindlaks määratud, kuna laenulimiidi puhul saab tagasimakstud summa uuesti kasutusele võtta. Klient saab ise otsustada, millise perioodi jooksul ta soovib laenu tagasi maksta. Igakuiselt peab sellisel juhul tasuma vähemalt arvel näidatud minimaalse osamakse.

Lisaks puudub laenulimiidiga kohustus esitada käendusleping. Samuti on intressiarvetus kliendi jaoks soodsam – juhul kui klient soovib tasuda laenu 10 päeva pärast laenu väljastamist, siis intressiarvestus toimub vaid kasutusel olnud 10 päeva eest. Lisatasusid ennetähtaegse tagastamise eest ei lisandu.

 

Näide 1:

Laenutoode

Laenusumma

Periood

Kogukulu

Kiirlaen

300 €

30 päeva

369 €

Laenulimiit

300 €

30 päeva

311,80 €

 

Näide 2

Laenutoode

Laenusumma

Periood

Kogukulu

Kiirlaen

100 €

30 päeva

123 €

Laenulimiit

100 €

30 päeva

103,93 €

 

 

Kui sul oleks võimalused ammuse unistuse täitmiseks, kas sa haaraksid  võimalusest või lased selle võimaluse käest?

Mis puutub unistuste täide viimisse, väidavad paljud, et raha on nende suurim takistus. Meie Ferratumis usume, et anname inimesetele uusi võimalusi ja julgustame neid võimalikele küsimustele vastama.

Teeme selle teoks kiirlaenu abiga

Ükskõik, kas sa kavatsed jätkata pikaajalise unistuse täitmist või lihtsalt vajad rahalisi vahendeid, et hallata oma igapäevaseid kulutusi, on paljudele inimestele kiirlaenu kasutamine mugav ja lihtne lühiajaline lahendus, kui nad vajavad raha ruttu. Lisaks sellele, et inimesed jõuavad oma unistustele lähemale, on ka teisi juhtumeid, kus kiire laen võib olla parim lahendus. Siin on mõned:

Õnnetus ei hüüa tulles

Tavaliselt juhtub ikka nii, et kui juba üks ootamatu kulutus tekib, siis tekivad kohe ka lisaks mõned teised kulutused. Vahel see lihtsalt nii on. Siis tulebki lihtsalt kasutada erinevaid võimalusi, näiteks kiirlaenu, millega üle elada vahepealne aeg uue palgapäevani.

Kui sul on midagi tähistada

Sa oled planeerinud oma tähtsat päeva juba mitmeid kuid. Pärast pulmakutsete väljasaatmist, tseremooniapaiga rentimist, toitulustajale maksmist ja kleidi ostmist, on sul siiski veel vaja palgata DJ ja fotograf. Kiirlaen aitab sind selliste muredega – jätka oma suurima peo ettevalmistusi ilma liigse murekoormata.

Kiire abi

Viimased paar nädalat on su hammas olnud tundlik peale külma joogi joomist. Nädalavahetusel on lõpuks asi nii hull, et sa pead pöörduma viivitamatult hambaarstile. Hambaarstile minek aga läheb üsna kulukaks ja sellistel hetkedel saadki kiiret abi Ferratumi kiirlaenust.

Kui sa vajad natuke lisaraha

Pärast seda kui oled oma viimase raha ära kulutanud uue korteri mööblile, saad e-mailiga meeldetuletuse, et üüriarve maksetähtaeg muutus varasemaks ning pead selle tasuma juba sel reedel. Õnneks saad Ferratumi kiire laenuga maksta selle õigel ajal.

Kui sa vajad, et asjad liiguksid

Vahet ei ole, kas on su auto katki või on sinu rongiliin ajutiselt käigust maas – sa vajad sellest hoolimata usaldusväärset liikumisvahendit. Olgu selleks siis jalgratas või kasutatud auto. Ükskõik millised on sinu vajadused ja väljavaated, meie Ferratumis usume, et meie lühiajalised laenud saavad inimesi aidata igal ajal jai gal pool.

Võimalus see teoks teha

Ferratumi lühiajalised laenud on kiireim ja lihtsaim viis viia oma unistused täide. Me oleme rahvusvaheline mobiilipanga lahenduste ja tarbimislaenude pakkuja. Meie kogemused ulatuvad aastasse 2005 ning me oleme laienenud oma tegevusega juba 25 riiki. Lihtsalt saada taotlus meie veebilehel – see võtab vaid loetud minutid, et seda täita. Laenuotsus tuleb kiirelt ning raha ongi su arvel loetud tundide ja minutite jooksul.

Meie sõbralik klienditeenindus on igal ajal valmis sinu küsimustele vastama!