Kiirlaenud

Oleme peatanud kiirlaenude väljamaksmise alates 04.09.2018. Põhjus, miks me edaspidi enam kiirlaenu ei väljasta, on selles, et meil on olemas kliendi jaoks soodsam ja paindlikum alternatiiv – laenulimiit. Laenulimiiti saab samuti taotleda meie veebilehelt või iseteeninduskeskkonnast, laenusumma 30-3000 eurot. Maksimaalne laenusumma on 10 korda suurem seni pakutud kiirlaenust.

Laenulimiidi tagasimakse periood ei ole kindlaks määratud, kuna laenulimiidi puhul saab tagasimakstud summa uuesti kasutusele võtta. Klient saab ise otsustada, millise perioodi jooksul ta soovib laenu tagasi maksta. Igakuiselt peab sellisel juhul tasuma vähemalt arvel näidatud minimaalse osamakse.

Lisaks puudub laenulimiidiga kohustus esitada käendusleping. Samuti on intressiarvetus kliendi jaoks soodsam – juhul kui klient soovib tasuda laenu 10 päeva pärast laenu väljastamist, siis intressiarvestus toimub vaid kasutusel olnud 10 päeva eest. Lisatasusid ennetähtaegse tagastamise eest ei lisandu.

 

Näide 1:

Laenutoode

Laenusumma

Periood

Kogukulu

Kiirlaen

300 €

30 päeva

369 €

Laenulimiit

300 €

30 päeva

311,80 €

 

Näide 2

Laenutoode

Laenusumma

Periood

Kogukulu

Kiirlaen

100 €

30 päeva

123 €

Laenulimiit

100 €

30 päeva

103,93 €

 

Ferratum on juhtiv rahvusvaheline mobiilsete finantsteenuste pakkuja. Ferratum on sellel alal juba tegutsenud alates 2005 aastast. Ferratum selle sektori teerajaja ning meie sooviks on luua revolutsiooniline pangandus, mida varem pole nähtud.

Mida me teeme ja kuidas me saame aidata?

Me pakume klientidele kiiret, lihtsat ja innovatiivset mobiilipanka ning laenutooteid. Me oleme uhked innovatsiooni, kasutusmugavuse ja läbipaistvuse üle. Meie mission on lihtne – pakkuda parimaid, kiiremaid ning kõige kasutajasõbralikumaid laenutooteid ning pangateenuseid koos 24/7 avatud personaalse klienditeenindusega.

Meie kliendid

Meie kliendid on erinevad ja pärinevad kõikvõimalikelt ametialadelt. Ometigi on üks asi, mis neid kõiki ühendab – see on teadmine, et kui tegemist on rahaasjadega, siis Ferratumi mugavat taotletav kiirlaen on midagi, mille peale saab alati kindel olla.

Kiirus ja lihtsus

Hoolimata sinu olukorrast, tuleb ikka vahel ette, et sa vajad väikest rahasüsti. Kiiresti. Sellepärast olemegi loonud kiir ja mugava laenutaotlemise protsessi, mis tagab selle, et raha laekub sinu kontole loetud minutite jooksul. Kasutades kasvõi nutitelefoni abi, et laenu taotlus teele saada, on see kiire ja turvaline viis saada kiirelt raha.

Ootamatud väljaminekud

Kui Sul on ootamatud kulutused ees – olgu see siis hädavajalik auto hooldus või mõni kodumasin, mis on lakanud töötamast ning Sa tead, et Sa ei saa nende asjadega oodata järgmise palgapäevani, siis tea, et me oleme siin, et Sind aidata. Meie kiirlaen ilma kontoväljavõtteta tagab selle, et Sa saad vajalikul hetkel selle lisaraha, mida Sa vajad. Ferratumi abiga on Sul üks mure vähem.  

Ükskõik, milleks Sa lisaraha vajad

Meie kiirlaenud on mõldud ükskõik milleks Sa vajad: lennukipiletid, kodu renoveerimine, autoliisingu sissemaks või kasvõi pulmade planeerimine. Ükskõik, mis Su põhjused ka ei oleks - Ferratum on siin, et Sind aidata. Tagatiseta laen ilma kontoväljavõtteta on midagi, mida meie kliendid kõige enam soovivad. Küll aga ei saa me seda kliendile lubada, kuna see läheb vastuollu meie põhimõtetega. Ferraum on vastutustundlik laenaja ja see tähendab, et iga laenuotsuse taga on põhjalik analüüs. See aga omakorda nõuab tihtipeale kontoväljavõtte esitamist kliendi poolt. 

Võta ohjad enda kätte

Me mõistame, et igaühe tööasjad on unikaalsed ja tingimused samuti erinevad. Võib-olla Su tööaeg on paindlik ja toetab Sinu eluviise, mida Sa järgid. Võib-olla Sa töötad täistööajaga või ehk oled Sa meelega valinud omale vabakutselise töö, et saaksid rohkem elu nautida. Seoses tööaja ja eluviisidega, on igaühe sissetulekud ja rahavood väga varieeruvad ja unikaalsed. Avanss võib olla samuti abiks, kuid inimesed ei tihka oma tööandjatele märku anda, et neil on keerulised ajad ja seega on SMS laenud tihtipeale täiuslikud abimehed enne järgmist palgapäeva või siis, kui Sa ootad, millal Sinu tehtud töö eest arved tasutakse. Ferratumi abiga oled Sa alati kindlustatud.

Mida sa näed, selle ka saad

Meie kõikide laenutoodetega on hinnakujundus alati läbipaistev. Meie laenudel ei ole mingeid varjatuid tasusid – see mida sa näed graafikul, on nähtav ka sinu laenu tagasimakse kuupäeval. Tahad rohkem teada meie laenutingimuste kohta? Võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega – meie professionaalsed konsultandid selgitavad tingimusi ning annavad nõu, millele peaksid tähelepanud pöörama enne lepingu sõlmimist.

Ferratumiga on see tõesti lihtne.

Kuidas taotleda?

1
icon1

Täida taotlus kiirelt ja mugavalt

2
icon1

Identifitseeri ennast ID-kaardi või Mobiil-IDga veebilehel 

3
icon1

Raha laekub peale laenuotsuse tegemist mõne minuti jooksul

 
 

50 ja rohkem
põhjust, miks valida Ferratum

Põhjus #1

Ferratum tegutseb rohkem kui 20 riigis
 

Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ja vajadusel konsulteeriga spetsialistiga.