7 põhjust, miks kasutada laenu

Laenu eesmärk on Sind aidata välja hetkel, mil vajad väikest rahalist lisatõuget. Kindlasti säästaksid intressikuludelt, kui koguksid ise piisavalt raha, kui mõnede asjade jaoks ilmselt läheks aega aastakümneid enne kui piisava summa kokku saaksid.

Maksa tagasi krediitkaardi võlg

Krediitkaardi omamine on mõnel juhul küll põhjendatud  - näiteks kui Sa reisid palju ning Sinu krediitkaardiga kaasneb automaatselt reisikindlustus. Üheksal juhul kümnest on aga Sinu krediitkaardi intress kallim, kui mõnel väikelaenul ning kindlasti tasuks mõelda krediitkaardi likvideerimisele. Krediitkaardiga on ka see oht, et kulutad sinna tagasi makstud raha uuesti ära ja nii maksadki oma krediitkaardi võlga tagasi 3 aasta asemel võib-olla 7 aastat.

Investeeri oma kodu renoveerimisse

Kodu renoveerimine on otstarbekas, kui plaanid kodu vahetada mõne aja pärast. Inimesed vaatavad ikkagi esialgu pilte ning kui piltidel on moodne ja kena kodu, siis on tõenäolisem, et nad tulevad ka seda päriselus vaatama. Juhul, kui vajad laenu selleks, siis võid kodukapitali laenuga säästa mitmeid eurosid, kuna intressid on tihtipeale väiksemad kui teistel laenudel. Samuti on võimalus, et hiljlem kodu müües saad investeeritud eurod hõlpsasti tagasi.

Laenuga saad pooleli olevad projektid lõpetada palju kiiremini.

Kas katusevahetus ootab juba mitmendat kuud, kuid sa pole saanud piisavalt raha säästa? Võta piisava suurusega väikelaen, mis tagab sulle projektide lõpetamise.  Uuringud näitavad, et paljud pered eelistavad võtta laenu ja teha kindel kodune töö lõpuni, kui säästa aastaid, et teha üks suurem väljaminek. Pealegi on katusevahetus või mõni muu säärane suur töö väga oluline ning seda ei anna pikalt edasi lükata.

Unistuste pulmad

Kas sa tunned, et oled oma kaaslasega valmis abielluma? Kas sa tahaksid samasuguseid pulmi nagu telekas, aga sul ei ole hetkel piisavalt raha? Võta  väike laen, mis aitab sul korraldada pulmi, millest oled unistanud mitmeid aastaid.

Laenu võttes on sul olemas raha,, millega maksta oma perfektse pulmakleidi eest,  lisaks saada katta piduliku söögilaua ja kui oskad piisavalt hästi planeerida, siis ehk saad ka pulmareisi selle raha eest? Lisaks annab laen võimaluse palkamaks endale abiline, kes teeb sinu eest ära kõik vajaliku- lilled, riided, pulmatort, reis ja fotograaf. Ühenda need ühte agentuuri ja säästad enda aega ja närve, kuid samas saad unistuste pulmad.  

Võta laen oma meditsiinilisteprotseduuride nimel

Mis on elus kõige tähtsam? Loomulikult tervis! Ilma terviseta kaotab ka kõik muu oma väärtuse. Meditsiinilised protseduurid on kindlasti üks kategooria, kus appi tuleb laen.  Paljud ootamatud terviserikked võivad tekitada finantsilist kahju kuni 5000 eurot või isegi rohkem, aga kust võtta selline summa ootamatult?  Laenusumma ei pea kunagi olema suur, aga tervise nimel tasub seda teha. Kui oled terve, siis on võimalik ka pärast see raha tagasi teenida ning laen kiiremini tagastada.

Osta endale transpordivahend

Kas tahaksid endale autot, paati või haagist? Kas tahaksid jätta oma elukoha samaks, kuid veidi kaugemal tööl käia? Sõiduvahendi ostmine annab Sulle paindlikuse töökoha valikul, oled võimeline sõitma ka kaugemale, et teha tööd, mis Sulle rohkem meeldib või rohkem sisse toob. Autoga on lihtsam ka oma peret viia puhkusreisile või mõnd head sõpra külastada. Saad valida kellaaja millal liikuma hakkad, peatuste arvu ja ka oma muusika.

Õppelaen

Kas oled leidnud endale kooli, mis pakub eriala, mis on Sind juba ammu köitnud, aga Sul ei ole hetkel raha? Sellest olukorrast päästab sind õppelaen. Õppelaenu saab võtta ka väiksema summa, mis katab näiteks pool Sinu õppelaenust. Aga kujuta nüüd ette, kui läbid kooli edukalt ja saad edukaks erialal, mis sulle tõesti meeldib ja on tulutoov. Õppelaenul on väga soodne intress ning see on hajutatud väikestest kuumakseteks üsna pika periood peale.  

Sorry, there are errors on the page: