Kuidas valida parim laen? Esimese tasuta laenu pakkumised

Külmik läks katki ning vajad uut? Müügile tuli ootamatult kaua ihaldatud ese, ent soodushind kestab vaid mõne päeva? Milline poleks ka su mure, laen aitab hädas ning võimaldab suurema väljamineku jaotada mugavalt pikema ajaperioodi peale. Kuidas selgitada aga välja, milline laenupakkumine on parim, kui sa ei ole kunagi varem laenu võtnud?

Mida laenu valimisel jälgida?

Laenupakkumiste meri on suur ning pakkumiste vahel orienteerumine võib olla keeruline ja aeganõudev. Kuigi laenupakkujad võimaldavad laenusummasid väga erinevatel tingimustel, on siiski teatud ühised jooned, mille järgi saad teha õige valiku. Olenemata laenupakkujast on kõige olulisem mõelda kahele asjaolule: millises suuruses laen aitab su rahamure lahendada ning kui palju sa suudad korraga tagasi maksta. Väikelaenude summad võivad ulatuda üksnes 50 või 100 eurost kuni mitme tuhande euroni. Ehk on 300 eurot just paras summa, et sind aidata? Või vajaksid vähemalt tuhat eurot? Kui oled enda jaoks selgeks teinud, millist summat sa konkreetselt vajad, on ka lihtsam valida laenupakkumine. Kunagi ei tasuks laenata üle oma võimete, kuna nii on probleemid hiljem kiired tekkima. Kui sa tead, kui suurt summat sa laenata soovid, mõtle järgmisena oma igakuisele eelarvele ja sellele, kui kiiresti on võimalik laen tagasi maksta. Valides optimaalse laenuperioodi ja parajalt sobiva summa saad olla kindel, et sa ei jää maksmisega hätta. Pealegi, kui oled esimese laenu tagasi maksnud ning sul tekib tulevikus veel rahakitsikusi või ootamatuid väljaminekuid, saad alati uuesti laenutaotluse teha - ehk isegi samas kohas, kust võtsid esmakordselt laenu. Seetõttu tasuks laenu valimisel mõelda oma personaalsetele võimalustele ja valida laenusumma vastavalt oma võimekusele. Nii väldid sa rutaka otsuse tegemist ning valid optimaalse lahenduse oma murele.

Esimene laen ilma tasuta

Pärast seda, kui oled selgeks teinud oma konkreetse laenusoovi ning tead ka täpselt, millise aja jooksul suudad laenusumma tagasi maksta, saad asuda laenutaotluse tegemise juurde. Esmakordsel laenamisel on üks parimaid võimalusi võtta intressita laen. Sisuliselt tähendab see seda, et maksad tagasi just nii palju kui laenasid, intressimäär on seejuures 0%. Ainus lisatasu on sümboolne fikseeritud tasu, mis ei ole suurem kui üks euro. Selline paindlike tingimutega laenusumma on täiuslik valik neile, kes pole varem konkreetselt laenuandjalt laenu võtnud, soovivad tutvuda laenupakkuja tingimuste ja teenindusega ning otsivad soodsat laenu, mille krediidi kulukus ei oleks kõrge. Kui laenad ka Ferratumist esimest korda, unusta intress - esimene laen on soodne ja võimaldab vaid fikseeritud euro suuruse tasuga laenata sobivas suuruses summa. Kui kodus läks mõni mööbliese või tehnikatoode katki ning see vajab välja vahetamist või sooviksid perele teha vahvad jõulukingitused, siis miks mitte proovida intressita laene. Isegi, kui see tundub liiga hea, et tõsi olla, siis laenates usaldusväärselt ja mainekalt laenupakkujalt, võid olla kindel, et sind tervitab sõbralik teenindus, laenutaotluse tegemine on mugav ja kiire ning laenusumma laekub su pangakontole takistusteta. Veendu enne laenamist, et suudad laenu määratud aja jooksul tagasi maksta ning ainus mure, mis sulle jääb on see, et sa ei leidnud sellist soodsat laenupakkumist juba varasemalt. Naudi uuele kliendile pakutavaid privileege ning haara kinni sellistest võimalustest!

Esimene laen Ferratumist vaid 1-eurose tasuga

Kui vajad hädasti kiirelt lisaraha ning otsid turvalist ja usaldusväärset laenuandjat, siis üllatab Ferratum Bank sind enamaga kui üksnes sõbraliku teenindusega: esimene laen Ferratumist on vaid ühe euro suuruse laenutasuga. See tähendab, et juhul, kui laenad näiteks 300 eurot, pead tagasi maksma 301 eurot. Tänu mugavale taotlusele ja kiirele vastusele saad oma rahamure lahendatud juba poole tunni jooksul või isegi 15 minuti jooksul. Kui tekib ootamatu väljaminek, siis on selline soodne pakkumine kõige mõistlikum lahendus.

Sorry, there are errors on the page: