Mees ja naine koos pangakaardiga

Meil kõigil on oma unistused, mõned suuremad ja mõned väiksemad. Unistuste täitumiseks on vahel vaja pikalt oodata. Vahel on vaja lihtsalt väikest abi mõne väikse laenu näol. Oled juba ammu unistanud mõnusast puhkusereisist? Vajad uut autot? Või hoopis on vaja lastetuba renoveerida? Millest iganes Sa ka praegusel hetkel ei unistaks, selle kõigega saavad Sind aidata väikelaenudega tegelevad firmad. Neid on aga turul üsna mitmeid ja raske võib olla otsustada, keda usaldada. Mida peaks silmas pidama enne laenu taotlemist? Siin on Sulle mõned kasulikud infokillud, mis aitavad Sul otsustada, millise laenuandja poole pöörduda ning mida peab silmas pidama enne laenulepingu sõlmimist.

1. Uuri laenuandja tausta

Kui kaua on laenuandja sellel turul olnud? Kas ta jälgib kõiki Finantsinspektsiooni, Eesti Panga ja Tarbijakaitseameti poolt seatud ettekirjutusi? Need on kõik asjad, mis aitavad Sul teada saada, kas Sa sõlmid lepingu usaldusväärse partneriga.

2. Mõtle enda jaoks läbi, mille jaoks laenu vajad

Laenuandjad pakuvad väga erinevaid summasid alates 50 eurost kuni kümnete tuhandete eurodeni. Pane kasvõi paberile eelarve kirja ja lähtuvalt sellest, asu otsima sobivat laenupakkumist.

3. Tutvu laenutingimustega

Küsi laenutingimuste ja krediidi kulukuse määra kohta enne lepingu sõlmimist. Loe hoolega ka peenes kirjas olevat teksti ning küsi täpsustavaid küsimusi enne kui lepingut sõlmid. Pea meeles, et krediidiandjatele kehtivad piirangud maksimaalse krediidi kulukuse määra kohta.

4. Varjatud tasud

Kas laenulepingu sõlmimisel kaasnevad lepingutasud? Kas enne tähtaegselt tagastamisel peab maksma leppetrahvi?Need on kõik olulised asjad, millele laenu taotlemisel keegi suuremat tähelepanu ei pööra, aga hiljem võib see kurjalt kätte maksta. Oletame, et soovid laenu varem tagasi maksta, kuid pole tähele pannud, et selleks pead maksma siiski teatud interessiprotsendi, et seda teha. See võib olla üsna suur summa, mille võid läbi selle kaotada.

5. Automaatsed tagasimaksed

Osad laenuandjad pakuvad otsekorralduslepingute sõlmimist. Sellisel juhul tuleb kindlasti üle küsida, millised lisatasud sellise teenusega kaasnevad. Võimalik, et tavaline ülekandetasu on soodsam ja seega on Sul mõistlikum ise igakuine ülekanne teha.

Ferratum Bank pakub erinevaid laenusid summas 30-3000 eurot. Meie laenudega ei kaasne mingeid varjatud tasusid  - kogu info on meie veebilehel olemas. Samuti saab meie laenulepingu tingimustega eelnevalt tutvuda ning vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Ikka veel kahtled, miks valida Ferratum Bank oma rahaasjade partneriks? Siin on Sulle 5 head põhjust!

  • Ferratum tegutseb rohkem kui 20-nes riigis ja oli üks esimesi firmasid Euroopas, kes pakkus kiirlaene SMS’i teel.
  • Meie laenutaotluse protsess on lihtne, kiire ja mugav – kogu asjaajamisele kulub internetis maksimaalselt 5 minutit ja laenutaotluse vastus saabub samuti loetud minutitega.
  • Meie klienditeenindus töötab 7 päeva nädalas – helista või kirjuta meile ja konsulteeri spetsialistiga kasvõi pühapäeval!
  • Esimene kiirlan ja laenulimiit on Sulle 1-eurose tasuga! Kasuta kiirlaenu või laenulimiiti 30 päeva ja tagasimakstavale summale lisame 1-eurose tasu. Ei mingeid varjatuid tasusid ega lepingutasu. Laenulimiidiga saad taotleda kuni 1000 eurot ja kiirlaenuga kuni 300 eurot.
  • Ferratumi motoks on rohkem kui raha kõigile. Meie missiooniks on muuta pangndus lihtsamaks ja kiiremaks. Teenused peavad kättesaadavad olema 24/7 igal ajal ja igal pool. Taotle laenu kiirelt ja mugavalt meie veebilehel kasvõi nutitelefoni abil.

Kui see artikkel meeldis Sulle, vajuta „LIKE“. Arvad, et seda infot vajaks ka Sinu sõbrad? Vajuta „Share“!