Sõbrad koos laua taga

Kujutame ette olukorda: alates kaks aastat tagasi oma korterisse kolimist on su eesmärk olnud teise toa renoveerimine ja selle muutmine õpitoaks ning külalistetoaks sind külastavatele sõpradele ja pereliikmetele. 18 kuud on möödunud ja teine tuba on paraku muutunud rohkem panipaigaks. Iga kord, kui pistad oma pea toa ukse vahelt sisse, meenutad endale, et peaksid tõepoolest see nädalavahetus toa renoveerima. "Võib-olla järgmisel nädalavahetusel," ohkad endamisi.

Paar päeva hiljem saad sa e-kirja lähedaselt sõbralt, kes teatab, et tuleb kuu lõpus nädalaks linna ning ta mõtiskles, kas oleks võimalik viibida sel ajal sinu juures sinu teises toas. "Muidugi!" vastad sõbrale, olles elevil, kuna näed oma head sõpra esimest korda pärast 12 kuud.

Tegutsema innustamiseks pole mitte midagi paremat kui kindel tähtaeg!

Unista ja see saab teoks

Sa kerid käised üles ja astud teise tuppa ning hakkad tegema plaane, kuidas tuba korda teha. Esimene asi, mida ette võtta, on raamaturiiuli ostmine, et tõsta oma hinnaline raamatukollektsioon kastidest välja riiulitele. Soovid lisaks osta stiilse diivani, millel külalised saaksid magada, eraldiseisva garderoobikapi, suure ja mugava lugemistooli pühapäevade tarbeks ning veel paar mööblieset, et anda toale lõplik viimistlus.

Sa seisad ukseaval, kissitad silmi ja näed peaaegu silme ees, kuivõrd kaunis tuba lõpuks välja näeb. Sa naeratad. Lõpuks ometi on ka teine tuba funktsionaalne ja just selline nagu sa alati ette kujutasid endale. Selle kõige tegemiseks, eriti niivõrd lühikese aja jooksul, vajad sa pisut abi.

Haara abikäest

Just siinkohal on Ferratumi väikelaenud täiuslikuks abikäeks. Meie väikelaenude summad on vahemikus 30 kuni 2000 eurot ning laenude tagasimakse perioodid ulatuvad alates 2 kuust kuni 36 kuuni. Erinevalt tavalistest väikelaenudest tasutakse väikelaene igakuisete osamaksete kaupa, mis on tavaliselt jagatud võrdselt kogu makseperioodi peale, võimaldades sul laenu tagasimaksed sobitada oma eelarvesse.

Tänu meie automaatsele krediidiskoori tehnoloogiale saame anda laenuotsuse vastuse vaid paari minutiga. Saad täita taotluse internetis vaid mõne minutiga - ei mingit paberimajandust ega järjekorras seismist. Meie eesmärk on öelda "jah", kui teised ütlevad "ei". Meie missioon on pakkuda laenamiseks ja krediiditoodete pakkumiseks parimat kasutajaliidest ja personaalset klienditeenindust.

Niisiis, kuidas saame me sind aidata?

Klõpsa "meeldib" sellele postitusele, kui sa arvasid, et see oli kasulik. Jaga seda ka teistega, kes võivad seda nautida! Leiad meie blogist veelgi kasulikke lugusid ja nippe!

Tahad teada, kuidas Ferratum saab su elu lihtsamaks muuta?