Lilled kasvamas

Ei ole haruldane juhus, kus inimene avastab ennast lisaraha vajavast olukorrast. Aga enne mõnest finantsasutusest laenu võtmist tuleks kõiki pakkumisi laenukalkulaatori abil võrrelda. Laenukalkulaator näitab sulle erinevate finantsasutuste pakkumisi võrdlevas tabelis, kus on täpselt kuvatud see, milline ettevõte millistel tingimustel laenu pakub.

Mis on laenukalkulaator?

Laenukalkulaator on oma olemuselt väga lihtne. Üldiselt on laenukalkulaatorites kolm muutuvat tegurit - periood, summa ja kuumakse. Laenusoovija sisestab kalkulaatorisse soovitava summa ja sobiva tagasimakseperioodi ning kõik muu teeb kalkulaator juba ise ära. Sekundiga kuvatakse kliendile erinevad laenupakkumised ja seda valdavalt nii, et parim laenupakkumine on eespool ja kallimad tagapool. Lisaks on võimalik jooksvalt muuta nii makseperioodi kui summat, et leida endale sobivaim pakkumine. Lisaks igakuisele maksele kuvavad korralikud kalkulaatorid ka laenuga kaasnevaid lisakulusid - intresse ja lepingutasu. Samuti on eraldi välja toodud krediidi kogukulukuse määr, mis ongi tegelikult kõige olulisem number. See näitab väga konkreetselt ära kui palju laenaja peab reaalselt laenu teenindamise eest tasuma. Mida kõrgem on krediidikulukuse määr, seda kallim on laen. Lisaks teabe edastamisele pakub enamik laenukalkulaatoreid ka järgmist võimalust: "taotle laenu siin". Nii ei pea klient enam ise eraldi järgmisele lehele minema, vaid laenukalkulaatori veebileht suunab ta ise kohe parima laenutaotluse juurde. Tihti leiab erinevate laenukalkulaatorite lehtedelt ka lisainfot kõigi teenusepakkujate kohta. Kuidas käib enese tuvastamine, kui ruttu saab laenu oma pangakontole jne. Mõned keskkonnad võimaldavad ka laenuvõtjatel tagasisidet jätta - seda ausalt ja modereerimata kujul. Teiste klientide tagasiside on hea võimalus näha laenupakkuja suhtumist klientidesse, seda, kuidas ollakse rahul klienditeenindusega, kas probleemide korral on suhtlus vastutulelik ja palju muud vajalikku.

Kuidas laenukalkulaatori kasutamine sind aitab?

Nagu eelpool mainitud, on laenukalkulaator kiireim ja mugavaim viis saamaks korraga korrektset ülevaadet erinevatest laenupakkujatest. Kui teil on näiteks vaja võtta laen nädalaks, siis näete, et pakkumisi on palju, ja keeruline on orienteeruda selles, kust oleks kõige mõistlikum see võtta. Samas, kui sisestate selle soovi ükskõik millisesse laenukalkulaatorisse, näete kohe pakkumisi väga konkreetselt ja selgelt. Välja on toodud lepingutasud, intressid ning krediidi kogukulukuse määr. Arvestades seda kui paljud laenupakkujad kasutavad laenu kõrvalkulude varjamiseks trikke, peaks laenukalkulaatori kasutamine olema alati kohustuslik, sest see juhib tähelepanu sellele, mida ise ehk esmalt ei märkaks. Samuti võite leita kalkulaatori poolt kuvatud tulemuste seast laenupakkujaid, kellest te enne polnud kuulnudki või kelle osas olite kahtleval seisukohal, kas tegemist on ikka korraliku ning ausa ettevõttega. Enamik laenukalkulaatoreid pakub lisaks laenuinfole juurde ka üldist rahaga seonduvata teavet - kuidas toimida, kui laenu pole võimalik tagasi maksta, mida teha kui osamakse tähtaega oleks vaja edasi lükata ja palju muud sellist. Seega saate ühest kohast korraga kogu tervikpildi laenuga seonduva kohta ja selle abil saate teha ka enda jaoks õige ning mõistliku valiku: kas laen on ikka vajalik ja kui on, siis kust on seda kõige mõistlikum ja kasulikum võtta. Kunagi ei tasu laenata uisapäisa ning väheoluliste asjade nimel kui korraks tundus, et on vaja.

Laenukalkulaatori abiga on Ferratumist laenu taotlemine ja laenusumma valimine lihtne

Me mitte ainult ei paku esimest laenu 30 päevaks 1 euro suuruse tasu eest, vaid meil on ka väga kiire teenindus - laen on võimalik pangaarvele saada lausa 15 minutiga. Meil on selles valdkonnas ka pikaajaline töökogemus, sest  meie ettevõte on väikelaenudega tegelenud juba 10 aastat. Ferratumi puhul on täidetud kõik nõuded, mida võib soovida - me oleme kiired, soodsate pakkumistega ja omamae pikaajalist kogemust.

Laenulimiit

See summa saadaval vaid olemasolevatele klientidele.
Väljamaksetasu*: X
Päevaintress:
Maksimaalne KKM: X
Minimaalne periood: 3 kuud**
Või maksa tagasi 30 päeva jooksul: 0.00 €
Maksimaalne periood: 99 kuud**
 

Või maksa igakuiste maksetena

Esimene minimaalne makse: 0.00 €