Mis vahe on laenulimiidil, krediidikontol ja krediidilimiidil?

Ehk olete näinud reklaame laenulimiidist, krediidilimiidist ja krediidikontost ja on tekkinud küsimus, mis need on? Tegelikult on kõik kolm väga sarnased või lausa identsed laenutooted, ainuke asi, mis neid tavaliselt eristab on nimi ja mõned pisikesed nüansid. Kõigi kolme tootega on kliendile kindlaks määratud limiit, mille piires saab raha välja võtta. Krediidilimiit, krediidikonto ja laenulimiit on justkui virtuaalsed krediitkaardi, kus sul on vajalik summa alati olemas, kui peaks mõni ootamatu olukord tekkima.

Kas laenulimiit, krediidilimiit ja krediidikonto on sama toode?

Nagu eelpool mainitud, on nii laenulimiit, krediidilimiit kui ka krediidikonto justkui virtuaalsed krediitkaardid. Kui olete sõlminud finantsasutusega lepingu, on teil kokkulepitud summa ulatuses vaba raha virtuaalsel kontol olemas ja saate seda alati kasutada, kui tekib vajadus. Limiit, mis laenulimiidile, krediidikontole või -limiidile kehtestatakse, sõltub mitmest tegurist - teie sissetulek, eelnev maksekäitumine ning laenukoormus. Krediidikonto saamiseks on vaja internetis taotlus täita, vastata mõnele küsimusele ja vajadusel ka enda isik tuvastada ning valmis see ongi. Eriti mugavaks teeb selle kasutamise tõsiasi, et kui teil ei ole vajadust oma kontolt raha kasutada, ei pea te selle eest ka intressi maksma. Erinevalt pankade poolt pakutavatest krediitkaarditest puudub sellel hooldustasu, maksate vaid siis kui reaalselt ka raha kasutate - nii on süsteem aus ja läbipaistev. Lisaks on laenulimiidi eelis see, et saate laenulimiidi piires alati juurde laenata. Kui teie maksimum limiit on näiteks 900 eurot ja olete juba 450 eurot sellest ära kasutanud, on ülejäänud 450 eurot teile endiselt igal ajal kättesaadav. Nii ei pea uuesti taotlust esitama, vaid saate vajaduselt kohe seda lihtsalt ja mugavalt kasutada. Olgu siis vajaduseks äkiline autoremont, hambaarsti külastus või hoopis kingid kõige kallimatele. Kuigi erinevad finantsasutused kasutavad selle toote jaoks erinevaid nimesid, on toote mõte ja sisu ikkagi sama ning see on suurepärane toode ootamatu rahavajaduse katmiseks.

Miks eelistada laenulimiiti väikelaenule?

Ilmselt tekkis teil küsimus, et kui tegu on laenulimiidiga, miks seda siis üldse väikelaenule eelistada. Krediidikonto suurim eelis laenu ees on see, et kui olete selle endale vormistanud, on lisaraha teil alati olemas, kui tekib vajadus seda kasutada. Samas kui teil ei ole lisaraha vaja, ei pea ka krediidikonto omamise eest midagi maksma. Tasuma hakkate alles siis, kui reaalselt ka krediidikonto raha kasutate. Kui laen eeldab igakuiseid fikseeritud tagasimakseid, siis krediidilimiit võimaldab märksa paindlikumaid maksevõimalusi - saate tasuda fikseeritud kuumaksetega või näiteks ka kogu summa korraga. Samuti on võimalik ilma lisatasuta teha ebaregulaarseid graafikuväliseid tagasimakseid, kui teil selleks võimalus tekib. Krediidilimiidi taotlemine on ka väga lihtne ja mugav. Täidate internetis taotluse, saadate selle ära, vastate vajadusel paarile lisaküsimusele, tuvastate enda ja ongi konto avatud. Ei mingit pangakontori külastust või järjekorras ootamist ning puuduvad ka varjatud lisatasud nagu lepingu sõlmimise tasu või kaardi/konto hooldustasu. Krediidilimiit on justkui turvatunne tagataskus, sest teate, et vajadusel on teil alati olemas kindel summa raha, mida saab ootamatutes olukordades kasutada. Kunagi ei tea, millal teid tabab ootamatu autoremont, hambaarsti külastus või kodumasina välja vahetamine. Just sellistes olukordades on limiidikonto eriti mugav kasutada, sest saate vajaliku toote või teenuse eest kohe tasuda ning siis endale sobivalt kasutatud summat tagasi maksta.

Ferratumi paindlik laenulimiit on soodne

Ferratum Bank pakub mugavat laenulimiidi teenust, kus maksimaalne summa on kuni 1200 eurot ning lisaks on kõigile uutele laenulimiidi konto avajatele on võimalik laenulimiidi kontot kasutada 30 päeva jooksul 0% intressiga. Loe lähemalt pakkumise kohta siit! Lisaks on taotlemine tehtud lihtsaks ja mugavaks ning seda saab teha kodust lahkumata. Vajad kohe lisaraha või soovid, et sul oleks kindlustunne raha näol pikemas plaanis olemas? Pöördu Ferratumi poole ja tee oma soov teoks!

Sorry, there are errors on the page: